top of page

Nasze usługi

Czas na przejrzyste finanse i klarowną wizję przyszłości Państwa firmy.

TWORZYMY NOWĄ JAKOŚĆ WSPÓŁPRACY

Dostosowujemy sposób komunikacji, przepływu informacji i dokumentów oraz czas spotkań do potrzeb firm, o które dbamy. Ale to dopiero początek. W Centrum Rachunkowości tworzymy nową jakość współpracy – polega ona na wypracowaniu takiego modelu komunikacji o finansach, który weźmie pod uwagę zamierzenia biznesowe i specyfikę działania Państwa firmy.

Przeprowadzane przez nas analizy, rozlicznia, raporty i sprawozdania dostarczą całej masy danych niezmiernie cennych i pomocnych przy wyznaczaniu kolejnych celów Państwa firmy, ale także – przy próbach usprawnienia jej działania w obszarze finansów, rachunkowości, kadr, podatków. Naszym głównym zadaniem będzie skuteczne i klarowne przedstawienie Państwu tych informacji oraz objaśnienie ich. Współpraca między Państwa biznesem a Centrum Rachunkowości zyska zupełnie nową jakość.

ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PROCEDUR

Dbamy o to, aby Państwa firma była bezpieczna. Od teraz to Centrum Rachunkowości zatroszczy się o skuteczność procedur związanych z finansami Państwa biznesu. To my sporządzimy i złożymy w odpowiednich urzędach wszelkie deklaracje, rozliczenia i dokumenty. To my będziemy czuwali nad terminem każdego zobowiązania –  nawet ważności badań lekarskich, szkoleń BHP czy czasowych uprawnień zawodowych. To Centrum Rachunkowości będzie zapewniało Państwa firmie pełną pomoc przy kontrolach, inspekcjach, kontaktach z US, GUS, ZUS, PIP, PFRON.

Lista rzeczy, za które weźmiemy na siebie w Państwa imieniu odpowiedzialność, jest bardzo długa. Możemy o niej porozmawiać w miłej atmosferze podczas spotkania, na które Państwa serdecznie zapraszamy.  Nie muszą już Państwo tracić więcej czasu i nerwów na upewnianie się, czy wszystko w Państwa firmie gra. O bezpieczeństwo rachunkowe i finansowe Państwa biznesu zadbamy my.

NADAJEMY FINANSOM KRYSTALICZNĄ PRZEJRZYSTOŚĆ

Poważna firma to poważne zobowiązania dokumentacyjne. Dobre i mądre wywiązywanie się z tych zobowiązań może przynieść Państwa firmie wiele korzyści. Opracujemy politykę rachunkowości, która najlepiej sprawdzi sie w Państwa biznesie. Ustalimy sposoby opisu i analizy wyniku finansowego. Sporządzimy instrukcję obiegu dokumentów. Opiszemy sposób działania systemu przetwarzania danych i systemu informatycznego. Będziemy prowadzić stosowne ewidencje, rozliczenia, wyceny, księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów. Zadbamy o karty podatkowe, pełną dokumentację pracowniczą, deklaracje, raporty, zestawienia. Efektywnie zorganizujemy strategię dokumentacyjną związaną z kadrami i płacami. To tylko niewielka część tego, czemu Centrum Rachunkowości może nadać krystaliczną przejrzystość.

Jesteśmy ekspertami w zakresie rachunkowości, księgowości, finansów firmowych, prawa pracy i jeszcze kilku niezbędnych dla dobrego funkcjonowania firmy obszarów wiedzy. I nawet mamy na naszą eksperckość w tych dziedzinach stosowne dyplomy i certyfikaty. To my sprawimy, że sprawy finansowe i kadrowe w Państwa firmie będą przejrzyste, klarowne i zrozumiałe. Wyjaśnimy także, jakie informacje dla przyszłości Państwa firmy wszystkie te dokumenty kryją. 

DOSTRZEGAMY I DOCENIAMY POTENCJAŁ

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu finansów firm o najróżniejszych profilach: usługowym, handlowym, produkcyjnym. W trakcie naszej kariery dbaliśmy zarówno o firmy naprawdę duże, jak i o stowarzyszenia, działalności non profit. Rozumiemy, że czasem firma potrzebuje jak najszybszego ratunku i złapania drugiego oddechu. Wiemy, że niekiedy szybki rozrost biznesu wymaga zupełnie innego rodzaju interwencji. Przede wszystkim jednak biegle znamy język ekonomii. Potrafimy zatem w Centrum Rachunkowości dostrzec potencjał drzemiący w każdym przesiębiorstwie. Nawet tym, które dopiero nabiera realnych kształtów w wizjach jego właściciela.

Ponieważ wspieramy odważne i ambitne decyzje – oferujemy Państwu nasze usługi w preferencyjnych cenach przez pierwsze trzy miesiące naszej współpracy. To czas, który pozwoli Państwu ocenić jakość naszej pracy i docenić wartość naszych wskazówek. To również czas, podczas którego my będziemy mogli w pełni dostrzec i docenić potencjał, jaki ma w sobie Państwa firma.

DAJEMY WOLNOŚĆ

Państwa firma zasługuje na możliwość nieskrępowanego rozwoju. Państwo zasługują zaś na wolność od poczucia osaczenia przepisami, zagubienia w gąszczu paragrafów. Wolność dla rozwijania nowych pomysłów, wcielania w życie kolejnych planów. Spokojnego przyglądania się, jak ciężka praca przynosi zasłużone i dobre owoce.

Centrum Rachunkowości daje Państwu taką wolność. To Państwo wybiorą formę kontaktu z nami, zdecydują o kształcie i zakresie współpracy, dopytają o cokolwiek zechcą i usłyszą naszą szczerą odpowiedź.

Original on Transparent_edited_edited.pn
bottom of page